Posty: 115

Skąd: Toruń

PostWysłany: Śro 16:31, 16 Lip 2008    Temat postu: Bitwy w tym świecie

Jak tu wygrać bitwę gdy nie wyświetla się skład atakującej cię armii.
Kalkulator można wsadzić sobie pod pięty.Widze atakuje mnie gościu z armią o połowe mniejszą,bronię się i zostaję z armią 4 X słabszą niż przed bitwą.Gostek tak wykombinował,że cała konnica staneła na flance

Ostatnio zmieniony przez klewan dnia Pon 22:28, 28 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz
rafi
Myśli,że wie

Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 53

Skąd: świętokrzyskie

PostWysłany: Czw 13:20, 17 Lip 2008    Temat postu:

Tak to są kolejne bułgarskie sztuczki. Jeżeli poziom posterunków granicznych obrońcy jest taki sam jak atakującego to na 30 minut przed walka pokazuje sie liczba i rodzaj atakujących jednostek. Każdy poziom badania wyżej od przeciwnika daję + 10 minut. Jeśli mamy niższe forty niż szpieg atakującego to mamy -10 minut za każdy poziom. Jak to znowu znajdę na forum to wkleję linka. Klewanie można wpływać na ustawienie wojska podczas ataku?? Chodzi mi o te ataki konnicy.

klewan

Posty: 115

Skąd: Toruń

PostWysłany: Czw 17:28, 17 Lip 2008    Temat postu:

Gdzieś o tym czytałem ,można wpływać na rozmieszczenie konnicy przez jej ilość w stosunku do pozostałych wojsk
Podobno też tak można robić z włucznikami, ale nigdy nie widziałem czegoś podobnego w raportach

rafi

Posty: 53

PostWysłany: Pią 21:07, 18 Lip 2008    Temat postu:

Nowa zasada dotycząca szpiegowania:

poziom szpiegostwa przeciwnika = poziom zasiek obrońcy = skład armi widziany na 30 min przed atakiem
każdy poziom różnicy daje +10 min dla obrońcy lub atakującego, do 60 min dla obrońcy oczywiście :-)

[link widoczny dla zalogowanych] Super

Ostatnio zmieniony przez klewan dnia Śro 17:36, 30 Lip 2008, w całości zmieniany 1 raz